WIZJA

Portico Marina to inwestycja stworzona z myślą o realizacji idei drugiego domu. To miejsce, które zapewnia mieszkańcom komfort wakacji na życzenie. Idealnie sprawdzi się w roli całorocznego apartamentu, drugiego domu czy inwestycji na wynajem. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne i wyjątkowy, zielony krajobraz sprawiają, ze Portico Marina to miejsce, w którym chce się zostać na zawsze.

Urokliwa lokalizacja Portico Marina to dopiero początek.
Apartamenty nad Zalewem realizują wizję architektoniczną,
która zapewni Ci codzienny komfort
i bezpieczeństwo.

ARCHITEKTURA

Nowoczesne apartamenty Portico Marina mieszczą się w budynku o intrygującej, organicznej bryle. Oryginalna forma nie tylko idealnie komponuje się z malowniczym krajobrazem, ale również realizuje szereg przemyślanych rozwiązań architektonicznych. Lokalizacja w pierwszej linii brzegowej oraz nieregularne kształtowanie frontów zapewniają bezpośredni widok na jezioro ze wszystkich mieszkań.

Koncepcja architektoniczna Portico Marina dopracowana jest w najmniejszym szczególe. Elementy okładzin z naturalnego drewna ocieplają nowoczesną bryłę i nadają jej przytulnego charakteru. Piony wyartykułowane w fasadzie nie tylko oddzielają mieszkania i loggie, ale także nadają rytmu i regularności, dzięki czemu budynek doskonale wpisuje się w otoczenie.

Organiczną stylistykę Portico Marina urozmaicają szklane elementy. Przeszklone elewacje od strony południowej ukazują malowniczy krajobraz zalewu, natomiast północne, bardziej zabudowane, chronią prywatność mieszkańców. To ekologiczne i energooszczędne rozwiązanie pozwala ograniczyć koszty ogrzewania i zapewnia naturalne doświetlenie kluczowych korytarzy komunikacyjnych.

Mieszkania rozkładają się na czterech kondygnacjach – dwóch zwykłych i dwóch antresolowych. Do dyspozycji mieszkańców są apartamenty z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak: taras, ogródek parterowy czy loggia.

DODATKOWE UDOGODNIENIA

anchor

marina

padl

kort do padla

wellness

wellness & spa

secure

ochrona

cutlery

restauracja

kinder-garden

plac zabaw

parking

parking podziemny

swimming

basen

tenis

sala do squasha

lockery

lockery

RELAKS I SPORT

Portico Marina spełnia oczekiwania zarówno osób szukających spokoju i wyciszenia, jak i zwolenników aktywnego wypoczynku. Oprócz wodnych atrakcji i wielu tras rowerowych w okolicy, mieszkańcy mogą wybrać się na prywatny basen, a także rozegrać mecze squasha czy tenisa na kortach należących do inwestycji. W Portico Marina znajduje się także kompleks wellness & SPA – prawdziwa przestrzeń relaksu, w której mieszkańcy mogą skorzystać z szerokiej oferty odprężających zabiegów. Portico Marina to miejsce przyjazne rodzinie – wspólne chwile uprzyjemni wyjście do restauracji lub pobyt na placu zaaranżowanym z myślą o najmłodszych.