Nabywcy luksusowych nieruchomości

Wielu przedsiębiorców szuka najlepszego sposobu na ulokowanie swojego kapitału. Z wielu badań wynika, że wciąż najbardziej korzystne jest inwestowanie w nieruchomości. W ten sposób można zarówno spełnić marzenie o drugim domu położonym w spokojnej, cichej okolicy, jak i pomnażać kapitał wynajmując apartamenty gościom. Te i wiele innych możliwości daje prestiżowa inwestycja pod Warszawą o nazwie Portico Marina – nowoczesne apartamenty z widokiem na jezioro, zaledwie 37 km od centrum Warszawy.

Możliwość kupna apartamentu pod wynajem to świetna propozycja, ponieważ urokliwa okolica cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Bez względu na to, jak zaplanujesz wykorzystanie apartamentu, jedno jest pewne – taka inwestycja pod Warszawą to doskonały wybór, który przyniesie liczne korzyści. Doskonała lokalizacja inwestycji, tuż nad jeziorem Zegrzyńskim pozwala na uprawianie sportów wodnych zarówno latem jak i zimą. W pobliżu znajduje się Ośrodek Sportów Wodnych AZS, który skupia pasjonatów żeglarstwa i windsurfingu. Systematycznie odbywają się tutaj regaty oraz szkolenia, podczas których można zdobyć odpowiednie uprawnienia.

Korzystna inwestycja – okolice Warszawy

Jednym z najważniejszych atutów tej prestiżowej inwestycji pod Warszawą jest ciekawa, doskonale przemyślana architektura budynku. Położona nad malowniczym Jeziorem Zegrzyńskim inwestycja Portico Marina to niezwykłe miejsce, w którym komfort życia spotyka się z pięknem natury. Budynek spełnia najwyższe standardy, a na jego terenie dostępne są takie udogodnienia jak basen, SPA, sala do squasha, kort do padla oraz parking podziemny. Jeśli interesuje Cię prestiżowa inwestycja pod Warszawą, Portico Marina jest miejscem właśnie dla Ciebie. Projekt, w zgodzie z najnowszymi trendami, wykorzystuje szkło oraz drewno, aby budynek jak najlepiej wkomponował się w krajobraz i współgrał z otoczeniem. Dzięki lokalizacji inwestycji w pierwszej linii zabudowy oraz przemyślanej koncepcji budynku, z okien każdego apartamentu rozpościera się piękny widok na jezioro.

Spokój i relaks na wyciągnięcie ręki

Portico Marina to inwestycja pod Warszawą, a dokładnie 37 km od centrum stolicy, tuż nad malowniczym Jeziorem Zegrzyńskim. Dzięki odpowiednio rozwiniętej infrastrukturze dojazd ze stolicy i okolicznych miast nie stanowi najmniejszego problemu. Dla osób preferujących aktywny i ekologiczny tryb życia możliwy jest dojazd rowerem. Taka wycieczka to gwarancja niezwykłych widoków wzdłuż wyjątkowej trasy rowerowej nad Kanałem Żerańskim. Na tym odcinku regularnie kursuje również komunikacja miejska. Od niedawna trasę z Warszawy do Zegrza można przebyć drogą wodną – dzięki działaniom udrażniającym Kanał Żerański. Co więcej, są prognozy, że w najbliższych latach zostanie przywrócone połączenie wodne Zalewu Zegrzyńskiego z Wielkimi Jeziorami Mazurskimi.

Atrakcyjny wystrój wnętrza

Wyposażenie mieszkania ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie oraz to, w jakim stopniu w nim odpoczywamy. Dlatego właśnie dajemy właścicielom mieszkań wolną rękę w kwestii aranżacji wnętrz. Istnieje również możliwość przygotowania mieszkania „pod klucz”. Na życzenie inwestora tworzymy wystrój mieszkania według wybranego pakietu we współpracy z pracownią architektury.

Zlokalizowana nad jeziorem inwestycja pod Warszawą

Lokalizacja Portico Marina to jeden z największych atutów, jakie posiada inwestycja – okolice Warszawy to wiele malowniczych miejsc, a jednym z najpiękniejszych z nich jest właśnie Jezioro Zegrzyńskie, nad którym położone są apartamenty. Zarówno latem jak i zimą miłośnicy sportów wodnych odnajdą się tutaj doskonale.