poznaj

Portico Marina

Wyjątkowe miejsce w jednym z najpiękniejszych zakątków Mazowsza. Poznaj inwestycję Portico Marina w unikatowej lokalizacji nad Jeziorem Zegrzyńskim. Prestiżowe apartamenty z urzekającym widokiem na jezioro i marinę oraz bliskość natury pozwalają cieszyć się każdą spędzoną tu chwilą. Najbliższa okolica inspiruje do całorocznych aktywności rekreacyjno – sportowych i daje przestrzeń do relaksu. Najwyższy standard i liczne udogodnienia – marina, basen, wellness&spa, sala do squasha czy kort do padla – doskonale odpowiadają na potrzeby tych, którzy Portico Marina nazywać będą drugim domem. A to wszystko tak blisko bijącego serca Warszawy.

Luksusowe apartamenty 25 metrów od wody

Portico Marina to wyjątkowa inwestycja, stworzona z myślą o tych, którzy szukają własnej przestrzeni z dala od zgiełku miasta. To unikatowe miejsce gdzie z powodzeniem wyciszysz myśli i zakosztujesz relaksu. Tutaj czeka na Ciebie apartament (własne całoroczne mieszkanie) w budynku o standardzie pięciogwiazdkowego hotelu, prywatny basen dla mieszkańców, sala do squasha, kort do padla, SPA, restauracja i całodobowa recepcja. Od wody dzielić Cię będzie zaledwie 25 m, a najlepszym widokiem na jezioro okaże się widok z Twojego apartamentu. Dzięki przeszklonej ścianie, która w dwupoziomowych mieszkaniach sięga ponad 5 m będziesz mógł podziwiać uroki Twojej nowej okolicy o każdej porze roku.

Twoje miejsce nad Jeziorem Zegrzyńskim

Portico Marina znajduje się w Zegrzu Północnym na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, który zapewnia mieszkańcom unikalne warunki klimatyczno-zdrowotne. Wyjątkowa lokalizacja oddalona zaledwie o 37 km od centrum Warszawy, pozwala cieszyć się pięknem natury, wypocząć i zapomnieć o stresie z codziennego dnia. Twój zachwyt wzbudzi przejrzysta woda Jeziora Zegrzyńskiego oraz świeże powietrze otaczających lasów sosnowych. W okolicy znajdziesz liczne rezerwaty przyrody, w których występują rzadkie gatunki roślin i ptaków. Najbliższe otoczenie dorównuje wyjątkowością atmosferze terenów Kaszub czy Mazur, jednak niewątpliwą przewagą Portico Marina jest rozwinięta infrastruktura, dzięki której w ciągu niespełna pół godziny możesz znaleźć się w Warszawie.

Marina pod domem

Marzysz o tym, żeby móc zaparkować własną łódkę pod domem? Jeśli tak, to Portico Marina jest idealnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie! Inwestycja posiada własną, nowoczesną marinę, gdzie mieszkańcy będą mogli przechowywać sprzęt wodny w sezonie. Teraz będziesz mieć możliwość korzystania z uroków sportów wodnych tuż pod własnym domem. Marina została zaprojektowana do przyjęcia nawet 45 jednostek. Niedawno udrożniony Kanał Żerański daje teraz możliwość dopłynięcia do samej Warszawy. Planowane również jest przywrócenie połączenia wodnego Jeziora Zegrzyńskiego z Wielkimi Jeziorami Mazurskimi.

Lato pełne aktywności

Jezioro Zegrzyńskie to idealne miejsce dla osób, które cenią aktywny wypoczynek. Wielbicieli sportów wodnych z pewnością usatysfakcjonują liczne wypożyczalnie kajaków, łodzi czy desek. Latem możesz skorzystać z wyciągu wakeboardingu, pływać na szalonych flyboardach, uprawiać windsurfing czy kitesurfing albo w ciszy wędkować o wschodzie słońca. Cyklicznie odbywają się tutaj regaty i szkolenia, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności i zdobyć odpowiednie uprawnienia. Miłośnicy jazdy na rowerze docenią wiele oznakowanych tras rowerowych wokół jeziora, których łączna długość sięga ponad 350 km. Liczne ścieżki zachęcają do długich spacerów, biegania czy joggingu w otoczeniu okolicznych lasów.

Zimowe atrakcje

Zegrze to doskonałe miejsce dla fanów sportów zimowych. Dlatego i w zimniejszych miesiącach nie będziesz się tu nudzić! Pokryte śniegiem i lodem jezioro doskonale sprawdzi się jako podłoże zarówno dla tradycyjnych łyżwiarzy jak i amatorów latających bojerów czy snowkitów. Miejsce to spełnia także warunki do morsowania czy biegów narciarskich, tutaj ograniczać Cię może jedynie wyobraźnia. Unikatowy widok na jezioro wprost z Twojego apartamentu zachwyci magiczną atmosferą gdy spadnie pierwszy śnieg.

Dopasowane do Twoich potrzeb

Portico Marina została zaprojektowana w sposób zapewniający widok na jezioro z każdego z apartamentów. Unikatowy projekt umożliwia pełną dowolność aranżacji, apartamenty mogą być ze sobą łączone bez ingerencji w konstrukcję budynku. Jest także możliwość zakupu apartamentu z częściowym wyposażeniem. Budynek spełnia najwyższe standardy, zapewniając dostęp do licznych udogodnień jak basen, SPA, sala do squasha, kort do padla czy parking podziemny. Inwestycja doskonale odpowiada na potrzeby osób pracujących zdalnie, ale także dla tych, którzy – choć na co dzień pracują w Warszawie – tutaj będą mieli swój drugi dom, azyl na weekend i wolne dni.

Inwestycja w przyszłość

Zakup nieruchomości to w dalszym ciągu najlepszy sposób na pomnażanie i zabezpieczenie swojego kapitału. Wpływ na to mają stopy procentowe, które od długiego czasu utrzymują się na rekordowo niskim poziomie. Portico Marina dzięki swojej lokalizacji oraz prestiżowym charakterze jest niewątpliwie dobrą inwestycją w Twoją finansową przyszłość, ponieważ jak pokazują inne przykłady nieruchomości luksusowe zyskują na wartości wraz z upływem czasu.