OTOCZENIE,
KTÓRE POZWALA
NA GŁĘBOKI ODDECH
OD ZGIEŁKU MIEJSKIEJ
CODZIENNOŚCI


LOKALIZACJA

Komfortowa lokalizacja Portico Marina zapewnia mieszkańcom malowniczą scenerię pozwalającą na oddech od stołecznego zgiełku, a jednocześnie łatwą i szybką komunikację z miastem. Wysoko rozwinięta infrastruktura zapewnia szybki i bezpieczny dojazd z Warszawy i okolicznych miast.

Do Zegrza z łatwością można się dostać również komunikacją publiczną – autobusami, Szybką Koleją Miejską oraz pociągami Kolei Mazowieckich. W sezonie letnim kursują także tramwaje wodne, które stanowią przyjemną alternatywę transportową dla tradycyjnych rozwiązań. Do Portico Marina można przyjechać także korzystając z uroków natury – z Warszawą Zegrze łączy malowniczy, niespełna 20 kilometrowy Kanał Żerański, wzdłuż którego rozciąga się trasa rowerowa.
Zegrze jest również dobrze skomunikowane z portami lotniczymi – zarówno z odległym o około 30 kilometrów Modlinem, jak i warszawskim Okęciem – na lotnisko Chopina można dojechać w zaledwie 45 minut.

car-125x100

45 min
z centrum Warszawy

bus-125x100

7 linii
autobusowych z Warszawy,
w tym jedna nocna

taxi-125x100

postoje taksówek

tram-125x100

15 min
do stacji SKM i KM

plane-125x100

35 min  z lotniska w Modlinie
45 min  z lotniska Chopina

ship-125x100

tramwaj wodny

ZEGRZE - OKOLICE

Nieporęt Zegrze Zegrze Południowe Serock Rezerwat Wieliszewskie Łęgi Rezerwat Wąwóz Szaniawskiego Rezerwat Jadwisin PORTICO MARINA

OKOLICA

Jezioro Zegrzyńskie to przede wszystkim miejsce wypoczynku i rekreacji, oferujące szeroki wachlarz możliwości. Wielbiciele sportów wodnych mają do dyspozycji liczne wypożyczalnie sprzętu – łodzi, katamaranów, kajaków czy desek windsurfingowych, a także wyciąg do wakeboardingu, dzięki czemu mogą doskonalić swoje umiejętności pod okiem ekspertów. Lokalizacja Apartamentów nad Zalewem daje mieszkańcom komfort korzystania z wszelkich uroków akwenu. Oprócz ogólnodostępnych szkółek i kąpielisk w okolicy, mieszkańcy mają do dyspozycji prywatną przystań należącą do Portico Marina.

Zegrze to miejsce umożliwiające aktywne spędzanie wolnego czasu na powietrzu także w sezonie zimowym. Akwen pokryty taflą lodu i warstwą śniegu idealnie sprawdzi się jako podłoże dla latających bojerów czy snowkite’a.

Zegrze to miejsce umożliwiające aktywne spędzanie wolnego czasu na powietrzu także w sezonie zimowym. Akwen pokryty taflą lodu i warstwą śniegu idealnie sprawdzi się jako podłoże dla latających bojerów czy snowkite’a.

Portico Marina spełnia również oczekiwania rowerzystów – w okolicy znajduje się 12 oznakowanych tras, które rozciągają się na dystansie przeszło 350 km.