Znajdująca się w pięknej i malowniczej lokalizacji blisko Warszawy Portico Marina to prestiżowa inwestycja dla osób, które cenią sobie spokój i aktywny wypoczynek na łonie natury. Zegrze to miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze i w komfortowych warunkach będzie mógł odpocząć od zgiełku dużego miasta. Naszą ideą było stworzenie miejsca, które będzie można nazwać drugim domem i które będzie można odwiedzać w każdej wolnej chwili. Idealnie sprawdzi się też jako całoroczne mieszkanie, do którego codzienny dojazd samochodem z centrum Warszawy będzie nie dłuższy niż 45 min.

Dla osób ceniących aktywny wypoczynek

Prestiżowa inwestycja nad Zalewem Zegrzyńskim to idealne miejsce dla osób, które lubią aktywnie wypoczywać. Jezioro Zegrzyńskie oferuje wiele atrakcji, z których każdy wybierze coś, co odpowiada jego gustom. Wielbicieli sportów wodnych z pewnością usatysfakcjonują liczne wypożyczalnie sprzętu – kajaków, łodzi czy desek, a także wyciąg wakeboardingu, którego umiejętność będzie można szkolić pod okiem specjalistów. Inwestycja posiada również swoją marinę, w której można przechowywać sprzęt wodny. Wokół jeziora znajduje się wiele oznakowanych tras rowerowych, których długość sięga nawet 350 km. Zegrze to także doskonałe miejsce dla fanów sportów zimowych. Pokryte śniegiem i lodem jezioro doskonale spełni rolę podłoża dla latających bojerów czy snowkitów.

Dogodny transport i niezapomniane chwile

Spokój, bliskość natury i możliwość aktywnego wypoczynku to niezaprzeczalne cechy tej pięknej okolicy. Dodatkowym atutem prestiżowej inwestycji w Zegrzu jest rozbudowana infrastruktura tego miejsca. Sprawnie i komfortowo można dotrzeć do miasta zarówno własnym autem, miejskimi autobusami, Szybką Koleją Miejską czy Koleją Mazowiecką, a w sezonie letnim specjalnym tramwajem wodnym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją luksusowych apartamentów. Portico Marina, w pobliżu Jeziora Zegrzyńskiego, to oryginalne mieszkania, które gwarantują pełne wspomnień chwile, spędzone wraz z rodziną lub przyjaciółmi. W naszej ofercie posiadamy apartamenty o różnym metrażu, odpowiednie zarówno dla singli, par, jak i całych rodzin.